Leasing koksmessen keukenmessen messen messenset scholen

Hoe werkt onze leasing voor scholen?

Met ons uniek leasingsysteem voor keukenmessen moet je niet meteen de volle som op tafel leggen. Je betaalt een vast, jaarlijks huurbedrag.

Chef & Knife zorgt ervoor dat elke student het schooljaar mag inzetten met een set scherpe keukenmessen.

Voor slechts € 79 inclusief BTW per schooljaar is er altijd een garantie op continuïteit en kwaliteit. Eén van de vele voordelen bij leasing van keukenmessen! 

Kies hier je messenset

79 euro incl. btw

Een scherp mes snijdt het snelst en doet het minst pijn.

Op het scherpst van de snede

Neem contact

De voordelen

Veelgestelde vragen

Wat bij schade en/of diefstal?

Als klant ben je aansprakelijk voor alle schade, anders dan normale gebruiksslijtage, aan de tafelmessen. Als klant ben je ook verplicht preventieve maatregelen te nemen om diefstal van de geleasede tafelmessen te vermijden, gezien er een teruggaveplicht is. Tijdens de gehele leaseperiode blijven de tafelmessen eigendom van Chef & Knife.

Welk soort aanzetstaal gebruik ik bij deze messen

Wij hebben de beste ervaring met een keramisch aanzetstaal. Dit aanzetstaal zorgt ervoor dat je met gemak een schooljaar kan overbruggen.

Eigendom

De geleasede keukenmessen blijven te allen tijde eigendom van Chef & Knife, ongeacht de duur van de overeenkomst. Indien je als klant je opzettelijk de geleasede keukenmessen toeëigent, is er sprake van verduistering.